Sommerbrev fra Beate

,

Kjære alle sammen,

Så herlig at vi, sånn litt forsiktig – men med stor glede, kan treffes igjen og se hverandre på Stammtisch eller «Ut på tur». Godt å se mer enn et par øyne over en maske og snakke med hverandre «in persona»! Vi har alle vært tålmodige, og det har lønt seg!

Mange av oss drar på en etterlengtet Norges ferie og kan endelig se familie og venner igjen! Det gjør godt for så mang en Covid sliten sjel å få sammenkomst, reise og bevegelses friheten tilbake.

Vi i Norgesklubben Sveits ønsker alle en flott og solrik sommer. God tur nordover, sørover, vestover, eller østover, nyt denne herlige årstiden hvor enn du måtte være!

Vi gleder oss til sensommeren og høsten hvor vi tar opp klubbens aktiviteter for fullt og har mye å by på. Bli med på Klubbreisen til Albergo Losone i oktober, kom på Stammtisch eller Nordix, besøk vårt Nordic Chambers Event i november, eller kom med på «Ut på tur»! Møt kjente forfattere, filosofer og kunstnere, følg interessante webinarer og presentasjoner samt tradisjonelle feiringer. Dette og mye mer kan vi tilby våre medlemmer.

Følg med på nettsiden, nyhetsbrevet og Facebook, her blir du oppdatert på hva som skjer i Sveits og om alle våre arrangementer.

God sommer ønskes dere alle!

Beate